U bent hier: Home » Team

Schoolteam


Directie

     
Linda Michiels
directeur
     

Middenkader

Kelly Dewachter
VOET
Boey Kristel
leerlingbegeleiding
Katia Torfs
personeelsecretariaat
Sandy Verlinden
ICT
coach starters

Secretariaat

Sigrid Hellemans
leerlingensecretariaat
Tessa Van Looy
leerlingensecretariaat
Inès Van de Wijgaert
leerlingensecretariaat
Natasja De Borger
financieel medewerker
       
Anke Stoops
leerlingensecretariaat Niel
Nagels Nicole
financieel medewerker Niel
 

 

Leerlingbegeleiding Boom - Aartselaar

   
Elke Daems Kristel Boey    

Leerlingbegeleiding Niel

       
Liesbeth Van Camp      

Personeel campussen Boom - Aartselaar - Niel

 
Dries Aerts  Kristel Boey Sanne Boon Peter Boon
   
Katrien Callaerts Nicole Callens Sandra Caluwaerts Mohamed Chatouani
   
Kenny Corthouts Elke Daems Kim De Baere Robbie De Belder
   
Glenn De Beule Esther De Bie Joeri De Hauwere Liesbeth De Keyser
 
Joanthan De Smet Kelly Dewachter Marc De Weerdt Tamara Drossaert
     
Cato D'Hooge Hilde Gewillig Margareta Gillis  
 
Mia Hectors Patricia Jacobs Rudy Jughters Heidi Kindt
       
  Ilse Lauret    
     
  Jelle Maerevoet    
 
Jarrik Peeters Nico Peelman Lauri Phillpot Hanneke Ritzen
 
Lut Smets Christel Thonnon Cathérine Thys  
Shana Van Den Langenbergh Shana Vandeputte Hans Van Hoof Marc Van Mensel
       
Chris Van Rompaey Ann Vansteelant Wendy Van den Heuvel Wendy Van Vlierberghe
Cedric Vedts Laura Verhoeven Linda Verschueren Kelly Wauters

 

Campus Boom-Aartselaar
Dries Aerts: techniek
Moustafa Ahankour
Els Andries: plastische opvoeding
Kobe Arnouts: elektriciteit
Kristel Boey: handel, leerlingbegeleiding
Sanne Boon: Engels, Nederlands
Peter Boon: Elektriciteit
Katrien Callaerts: muzikale opvoeding
Sandra Caluwaerts: techniek, plastische opvoeding
Nicole Callens: Frans
Cordon Mike: Protestantse Godsdienst
Kenny Corthouts: LO, sport, wetenschappelijk werk
Elke Daems: Frans, seminarie, leerlingbegeleiding
Kim De Baere: Frans
Glenn De Beule: Frans
Esther De Bie: plastische opvoeding
Joeri De Hauwere: LO, sport
Liesbeth de Keyser: voeding, verzorging, techniek, gezinstechnieken
Cato D’Hooge: LO, natuurwetenschappen en wetenschappelijk werk
Kelly Dewachter: handel, SEI, VOET
Jonathan De Smet: wiskunde, seminarie
Marc De Weerdt: wiskunde
Nayri Dirlik: Protestantse Godsdienst
Hilde Gewillig: LO, sport
Mia Hectors: Engels
Patricia Jacobs: mechanica, techniek
Heidi Kindt: wiskunde
Wally Lagae: natuurwetenschappen, wetenschappelijk werk
Ilse Lauret: Nederlands, seminarie
Jelle Maerevoet: niet-confessionele zedenleer
Jarrik Peeters: niet-confessionele zedenleer
Laurie Philpott: LO, sport
Hanneke Ritzen: Nederlands, seminarie
Lutgarde Smets: Latijn, Grieks
Christel Thonnon: techniek
Cathérine Thys: Nederlands
Shana Van Den Langenbergh: PO, techniek
Shana Vandeputte: Nederlands, mavo, RKG
Ann Vansteelant: geschiedenis
Inge Van Goethem: plastische opvoeding
Hans van Hoof: natuurwetenschappen, wetenschappelijk werk
Marc Van Mensel: aardrijkskunde en wetenschappelijk werk
Chris Van Rompaey: Nederlands
Cedric Vedts: wiskunde
Michael Verbogen: aardrijkskunde, geschiedenis, mavo
Laura Verhoeven: Frans, Nederlands
Sandy Verlinden: GOK, schoolloopbaanbegeleiding en ict
Linda Verschueren: wiskunde
Kelly Wauters: Nederlands, seminarie
Zoubeir Nadia: Islamitische godsdienst

Campus Niel
Aerts Dries: techniek, schoolloopbaanbegeleiding
Els Andries: plastische opvoeding
Kobe Arnouts: elektriciteit
Peter Boon: elektriciteit
Katrien Callaerts: muzikale opvoeding
Mohamed Chatouani: Islamitische godsdienst
Robbie De Belder: lichamelijke opvoeding
Cato D'Hooge: natuurwetenschappen, LO
Tancha Drossaert: Frans, mavo
Greet Gilis: Rooms- katholieke godsdienst
Rudy Jughters: lkr nijverheidstechnieken, OLB en co-teaching techniek
Heidi Kindt: wiskunde en leerlingbegeleiding
Ilse Lauret: Nederlands
Shauni Geerts: seminarie
Jelle Maerevoet: niet-confessionele zedenleer
Nico Peelman: hout
Emily Selleslaghs: handel
Wendy Van den heuvel: haartooi
Inge Van Goethem: plastische opvoeding
Wendy Van Vlierberghe: huishoudkunde, voeding  

 

Onderhoudspersoneel campus Boom

 

 

     
Fatiha El Kasmioui: onderhoudswerkvrouw Nancy Lettens: onderhoudswerkvrouw Nancy Noens: onderhoudswerkvrouw Tatiana Willemsen: onderhoudswerkvrouw
       
Guido Van Bulck: onderhoudswerkman